Wyszukiwarka
plenderu
  • Gryfino / tel. 91 469 06 64
  • Ińsko / tel.91 562 30 16
  • Łobez / tel. 91 852 42 91
  • Resko / tel. 91 852 42 92
Treść główna

„Choroba nie czeka Ty też nie czekaj”

W dniu 5 października w Łobeskim Domu Kultury odbyło się uroczyste otwarcie Pracowni Kolonoskopii zlokalizowanej w Łobzie przy ulicy Niepodległości 66, w ramach akcji bezpłatnych badań kolonoskopowych „Choroba nie czeka Ty też nie czekaj”, które będą realizowane na terenie Powiatu Łobeskiego.

Po kliknięciu TUTAJ można zapoznac się z oficjalnym materiałem promującym program.

Wszystkich Państwa zapraszamy także do obejrzenia krótkiego filmu, w którym o naszej nowej pracowni kolonoskopowej wypowiada się prezes NZOZ Intermed Jacek Kargul. Aby obejrzeć materiał wystarczy kliknąć TUTAJ.

Uroczystość, zgodnie z programem, rozpoczęła się od przywitania gości, wśród których byli przedstawiciele lokalnych samorządów, gmin i powiatu, przedstawiciele firm medycznych oraz mieszkańcy. Następnie Prezes INTERMED Jacek Kargul w swoim wystąpieniu przedstawił zarys działalności firmy z okazji jej piętnastolecia działalności, m.in. również na terenie Powiatu Łobeskiego.
Omówiono projekt  "Choroba nie czeka i Ty też nie czekaj", jego rolę i założenia, okres trwania i obszar oddziaływania ze wskazaniem docelowej grupy beneficjentów. Następnie głos zabrał Burmistrz Łobza Pan Piotr Ćwikła. Po przemówieniu Burmistrza zaprezentowana została Pracownia Kolonoskopii w Przychodni w Łobzie, w tym zakupiony sprzęt medyczny oraz zakres przeprowadzonego remontu. Zdjęcia pracowni oraz wyposażenia znajdują się w fotogalerii poniżej.
Na zakończenie spotkania prof. dr. hab. n. med. Cezary Cybulski, znany genetyk z Zakładu Genetyki i Patomorfologii Pomorskiego Uniwersytetu Pomorskiego wygłosił bardzo interesujący wykład  na temat Profilaktyki Nowotworów Jelita Grubego, a dr Jacek Kargul uzupełnił wystąpienie informacją na temat komplementarnego leczenia raka jelita grubego.

Zapraszamy do zapoznania się z fotogalerią z uroczystości, która znajduje się poniżej.

 

 

Partnerzy

Nagrody i certyfikaty

NZOZ Intermed

Newsletter

Zapisz się. Będziesz na bieżąco informowany o wszystkich naszych nowościach. Wpisując adres email, akceptujesz politykę ochrony danych osobowych

Proszę zapoznać się z naszą Polityką prywatności oraz Ochroną danych osobowych.

ZAMKNIJ