Wyszukiwarka
plenderu
 • Gryfino / tel. 91 416 20 41
 • Ińsko / tel.91 562 30 16
 • Łobez / tel. 91 852 42 91
 • Resko / tel. 91 852 42 92

Rejestracja

ON-LINE

15 lat Intermed
Treść główna

Klauzula Informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych jest NZOZ Intermed Sp. z o.o. z siedzibą w Nowogardzie (72 200), ul. Poniatowskiego 26 A.
 2. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez NZOZ Intermed Sp. z o.o. można skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych dostępnym pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Zakres przetwarzanych przez NZOZ Intermed Sp. z o. o. danych osobowych w przypadku wysyłania komunikacji marketingowej i rejestracji to imię, nazwisko, PESEL, dane adresowe, nr telefonu i adres e-mail.
 4. Celem przetwarzania danych osobowych jest kierowanie do Pani/Pana komunikacji marketingowej dotyczącej działalności NZOZ Intetrmed w szczególności ofert, informacji o towarach, usługach, promocjach, wydarzeniach przez nas organizowanych, czy artykuły o tematyce prozdrowotnej. Dane przetwarzamy również w celu udzielenia usługi medycznej.
 5. Pana/Pani dane osobowe przetwarzamy od chwili wyrażenia zgody do czasu jej cofnięcia ( w przypadku NEWSLETTER). W przypadku udzielania świadczeń medycznych jest to okres wynikający w przepisów prawa. Po upływie wyżej wymienionych okresów dane są usuwane lub poddawane anonimizacji.
 6. Administrator nie będzie przekazywał Pani/ Pana danych osobowych innym odbiorcom, chyba, że w przypadku zachowania ciągłości leczenia podmiotom współpracującym z NZOZ Intermed. Administrator nie będzie również przekazywał danych odbiorcom w państwach trzecich oraz organizacjom międzynarodowym.
 7. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
 8. Posiada Pani/ Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Partnerzy

Nagrody i certyfikaty

NZOZ Intermed

Newsletter

Zapisz się. Będziesz na bieżąco informowany o wszystkich naszych nowościach. Wpisując adres email, akceptujesz politykę ochrony danych osobowych