Wyszukiwarka
plenderu
  • Gryfino / tel. 91 469 06 64
  • Ińsko / tel.91 562 30 16
  • Łobez / tel. 91 852 42 91
  • Resko / tel. 91 852 42 92
Treść główna

Szanowni Pacjenci!

W związku z wdrażanym Narodowym Programem Szczepień przeciw COVID-19, po priorytetowej grupie "zerowej", do punktów szczepień mogą zgłaszać się kolejne osoby. Kryteria zgłoszeń ujęte są w rządowym dokumencie, z którym można zapoznać się klikając TUTAJ. Przychodnia NZOZ INTERMED w Gryfinie przy ul. Niepodległości 28 należy do placówek, które zgłosiły się do realizacji wymienionego programu.

Niniejszym uprzejmie informujemy wszystkie osoby kwalifikujące się obecnie do szczepień o trzech sposobach rejestracji. Można tego dokonać:

1. Dzwoniąc na infolinię 989

2. Poprzez portal pacjent.gov / KLIKNIJ TUTAJ

3. Telefonicznie w naszej przychodni pod numerem 91 469-06-04 (wew. 113) - w godz. 14-18


UWAGA!
- Obecnie rozpoczynają się szczepienia tylko dla Pacjentów 80 plus.
-
Rejestracja pacjentów powyżej 70. roku życia rozpocznie się po 22 stycznia br.

 

Z ubolewaniem pragniemy zauważyć, że z przyczyn od nas niezależnych, na dzień dzisiejszy możemy zaszczepić w tygodniu tylko 30 osób (tylko taka ilość szczepionek jest dostępna w ramach składanego zamówienia). O zmianach w tym zakresie będziemy Państwa informować na bieżąco za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz newslettera. W związku z powyższym prosimy o wyrozumiałość podczas rejestracji oraz kontaktu z przychodnią.

Partnerzy

Nagrody i certyfikaty

NZOZ Intermed

Newsletter

Zapisz się. Będziesz na bieżąco informowany o wszystkich naszych nowościach. Wpisując adres email, akceptujesz politykę ochrony danych osobowych

Proszę zapoznać się z naszą Polityką prywatności oraz Ochroną danych osobowych.

ZAMKNIJ