Wyszukiwarka
plenderu
  • Gryfino / tel. 91 416 20 41, 91 469 06 64
  • Ińsko / tel.91 562 30 16
  • Łobez / tel. 91 852 42 91
  • Resko / tel. 91 852 42 92

Rejestracja

ON-LINE

Treść główna

 

„Zarządzanie Finansami” to odbywająca się od kilkunastu lat, trzydniowa międzynarodowa konferencja poświęcona przedsiębiorczości i ekonomii. W tym roku, podczas XIX edycji obecni na niej byli m.in. Pani Profesor Grażyna Ancyparowicz - Członek Rady Polityki Pieniężnej oraz Prezes Narodowego Funduszu Zdrowia Pan Andrzej Jacyna i Zastępca Prezesa NFZ ds. Finansowych Pan Maciej Miłkowski.

Prezes NZOZ Intermed Jacek Kargul, tym razem z ramienia Kolegium Lekarzy Chirurgów, był jednym z prelegentów sesji zatytułowanej: "Szpitale po zmianach w finansowaniu". Tematem jego wystąpienia była "Analiza potrzeb kadrowych lekarzy specjalistów w Polsce na przykładzie lekarzy chirurgów".


Projekt po raz kolejny realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Konferencja, która odbyła się w dniach 14 - 16 marca 2018 r. objęta był honorowym patronatem Polskiej Izby Biegłych Rewidentów.

Więcej szczegółów dot. programu i przebiegu konferencji znajdziecie Pańswto po kliknięciu TUTAJ.

 

Poniżej galeria zdjęć z przebiegu konferencji.

 

Partnerzy

Nagrody i certyfikaty

NZOZ Intermed

Newsletter

Zapisz się. Będziesz na bieżąco informowany o wszystkich naszych nowościach. Wpisując adres email, akceptujesz politykę ochrony danych osobowych

Proszę zapoznać się z naszą Polityką prywatności oraz Ochroną danych osobowych.

ZAMKNIJ