Wyszukiwarka
plenderu
  • Gryfino / tel. 91 416 20 41, 91 469 06 64
  • Ińsko / tel.91 562 30 16
  • Łobez / tel. 91 852 42 91
  • Resko / tel. 91 852 42 92

Rejestracja

ON-LINE

Treść główna

Szanowni pacjenci, przypominamy, iż w Przychodni w Gryfinie możliwe jest wykonywanie zabiegów laseroterapii i kriochirurgii w zakresie zmian dermatologicznych, naczyniowych (żylnych i tętniczych), umożliwiających bezoperacyjne leczenie m.in. żylaków kończyn dolnych, hemoroidów, zmian skórnych (np. brodawek, kłykcin, włókniaków, grudek, naczyniaków, zmian barwnikowych, odcisków, kurzajek), tzw. "pajączków" i innych zmian w zakresie zastosowania chirurgii estetycznej.

Zabiegi KRIOCHIRURGICZNE w większości przypadków nie wymagają znieczulenia. Po zamrożeniu zniszczone tkanki ulegają samoistnej demarkacji, tkanka ulega prawidłowej odbudowie, bez zwłóknień lub ubytków.
Powstała blizna jest elastyczna, bezkolagenowa, z dobrymi efektami kosmetycznymi, trudnymi do osiągnięcia innymi metodami.

ZASTOSOWANIE:
•    brodawki zwykłe tzw. kurzajki
•    brodawki płaskie
•    włókniaki
•    brodawki łojkotowe
•    niektóre znamiona , odciski blizny- zwłaszcza zwłókniałe i nieregularne
•    zmiany naczyniowe- naczyniaki, rozszerzone naczynia krwionośne
•    zmiany trądzikowe, łysienie plackowate (kriostymulacja)
•    zmiany nowotworowe

Nowoczesna miniflebektomia- kriostripping
Kriochirurgiczne leczenie niewydolnych pni żylnych polega na usunięciu niewydolnego odcinka żyły przez wprowadzony do jego wnętrza specjalny krioaplikator wykorzystujący zjawisko adhezji (przymrażania sondy do ścianki naczynia). W porównaniu ze strippingiem zabieg ten umożliwia usunięcie niewydolnego pnia żylnego z jednego cięcia skórnego.
Wykonywany jest najczęściej w znieczuleniu miejscowym.

Uwaga, istnieje również możliwość zastosowania kriochirurgii, bezpłatnie w ramach usług NFZ.

LASEROTERAPIĘ stosujemy do przezskórnego zamykania naczyń.  Metoda przezskórnego, laserowego zamykania naczynek wykorzystuje absorpcję światła laserowego przez hemoglobinę, która podgrzewa ściany naczyń powodując ich zamknięcie, nie uszkadzając skóry, przez którą przechodzi światło.
Metoda znajduje zastosowanie przy teleangiektazjach potocznie nazywanymi „pajączkami naczyniowymi”, które  mogą być czerwone i niebieskie płytko i głębiej położone o średnicy od 0,5 mm do 2,5 mm umiejscowione na twarzy i kończynach dolnych, jak również przy naczyniakach płaskich i naczyniakach jamistych.

Kwalifikacje do zabiegów odbywają się po wcześniej konsultacji specjalistycznej i rejestracji.

Więcej informacji na temat urządzeń do laseroterapii oraz krioterapii znajdą Państwo TUTAJ.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

NZOZ Intermed.

Partnerzy

Nagrody i certyfikaty

NZOZ Intermed

Newsletter

Zapisz się. Będziesz na bieżąco informowany o wszystkich naszych nowościach. Wpisując adres email, akceptujesz politykę ochrony danych osobowych

Proszę zapoznać się z naszą Polityką prywatności oraz Ochroną danych osobowych.

ZAMKNIJ