Wyszukiwarka
plenderu
  • Gryfino / tel. 91 469 06 64
  • Ińsko / tel.91 562 30 16
  • Łobez / tel. 91 852 42 91
  • Resko / tel. 91 852 42 92
Treść główna

Szanowni Pacjenci,
mamy przyjemność poinformować Państwa, iż zostaliśmy w tym roku nominowani do nagrody Starosty Powiatu Gryfińskiego - "Bociana", w kategorii pracodawca roku.

Jest to dla nas tym bardziej miła wiadomość, ponieważ zostaliśmy nominowani w tej kategorii wraz z przedsiębiorstwami prowadzącymi niemedyczną działalność gospodarczą.

Jako placówka medyczna w przeciwieństwie do innych przedsiębiorstw, czy spółek, musimy działać na podstawie ściśle określonych przepisów prawa, ustawy o działalności leczniczej, NFZ i szeregu innych, które w stopniu znacznym ograniczają możliwość swobodnego funkcjonowania w życiu gospodarczym. Mimo tych trudności zostaliśmy przez kapitułę wyróżnieni tą nominacją.

Pamiętając i mając na uwadze opinie naszych pacjentów, nie możemy zapominać również o tym, że wszyscy pracownicy są najcenniejszym zasobem organizacji i bez ich zaangażowania, chęci i wysiłku nie osiągnęlibyśmy tego, co już udało nam się zbudować przez 10 lat funkcjonowania na trudnym rynku usług zdrowotnych.

Z poważaniem,
Prezes NZOZ INTERMED
Jacek Kargul

Tekst nominacji:

dr Jacek Kargul- prezes Zarządu Intermed Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej to prężnie działająca placówka, zarządzana w nowoczesny sposób. W ramach własnego rozwoju wdraża nowe innowacyjne działania, ulepsza swoje placówki i korzysta z możliwości dofinansowania ze środków UE. Swoją działalność rozpoczęła w roku 2003 i ma swoje placówki w czterech powiatach: goleniowskim, łobeskim, gryfińskim, stargardzkim. W ramach reorganizacji „Intermed" utrzymał 90% miejsc pracy. Chcąc urozmaicić i dostosować ofertę usług do potrzeb społeczności otworzono nowe poradnie medyczne i dostarczono najnowocześniejszy sprzęt medyczny m.in. do placówki w Gryfinie. Zmodernizowana placówka jest teraz doskonałym przykładem doskonale zarządzanej przychodni świadczącej swoje usługi na najwyższym poziomie.

W ramach działań dr Jacek Kargul poświęca czas na rzecz Stowarzyszenia Amazonek "Ewa" w Gryfinie, współorganizując akcję profilaktyczne oraz służąc swoim doświadczeniem lekarskim.

Galeria:

Partnerzy

Nagrody i certyfikaty

NZOZ Intermed

Newsletter

Zapisz się. Będziesz na bieżąco informowany o wszystkich naszych nowościach. Wpisując adres email, akceptujesz politykę ochrony danych osobowych

Proszę zapoznać się z naszą Polityką prywatności oraz Ochroną danych osobowych.

ZAMKNIJ