Wyszukiwarka
plenderu
  • Gryfino / tel. 91 469 06 64
  • Ińsko / tel.91 562 30 16
  • Łobez / tel. 91 852 42 91
  • Resko / tel. 91 852 42 92
Treść główna

Dnia 14 maja br. odbyły się uroczyste obchody jubileuszu 10-lecia Stowarzyszenia Amazonek „Ewa” z Gryfina, w której wzięło udział  kierownictwo Intermed, współpracujące ze Stowarzyszeniem w zakresie wczesnego wykrywania Raka Piersi, a także leczenia i rehabilitacji osób dotkniętych rakiem piersi.

Celem stowarzyszenia jest przede wszystkim profilaktyka chorób nowotworowych piersi. Od 10 lat Amazonki ,,Ewa” z Gryfina intensywnie i skutecznie wspierają kobiety przechodzące przez trudne doświadczenie choroby nowotworowej.

Spotkanie odbyło się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gryfinie. W uroczystości uczestniczyli włodarze gminy Gryfino, powiatu gryfińskiego, członkowie zaprzyjaźnionych stowarzyszeń ze Schwedt, Chojny i Szczecina, a także osoby, które wspierają i pomagają w działalności stowarzyszenia. Spotkanie uświetnili uczniowie ze Szkoły Muzycznej w Gryfinie, Szkoły Podstawowej nr 1 w Gryfinie, zespół „Macierzanka” z Pacholąt, a także artysta Tadek Wasilewski.

Z okazji jubileuszu nasza przychodnia została wyróżniona pamiątkowymi statuetkami, z dedykacją: ,,Serdecznych podziękowań za okazaną życzliwość zrozumienie i wsparcie oraz pomoc w realizacji statutowych zadań Stowarzyszenia”.

Stowarzyszenie Amazonek „Ewa” ma swoją siedzibę w Gryfinie przy ul. Kościuszki 17 i zapraszają osoby potrzebujące wsparcia w walce z chorobą nowotworową w każdy I i III wtorek miesiąca, w  godz. 16.00-18.00.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą fotorelacją poniżej.

Partnerzy

Nagrody i certyfikaty

NZOZ Intermed

Newsletter

Zapisz się. Będziesz na bieżąco informowany o wszystkich naszych nowościach. Wpisując adres email, akceptujesz politykę ochrony danych osobowych

Proszę zapoznać się z naszą Polityką prywatności oraz Ochroną danych osobowych.

ZAMKNIJ