Wyszukiwarka
plenderu
  • Gryfino / tel. 91 469 06 64
  • Ińsko / tel.91 562 30 16
  • Łobez / tel. 91 852 42 91
  • Resko / tel. 91 852 42 92
Treść główna

Szanowni pacjenci, serdecznie zapraszamy na wykład Prof. dr. hab. n. med. Jana Lubińskiego - Kierownika Zakładu Genetyki i Patomorfologii Katedry Onkologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie pt.: ,,Postępy w genetyce medycznej na temat raka piersi”, który odbędzie się w Klubie Nauczyciela przy ul. Kościuszki 17 w Gryfinie dnia 28 czerwca 2018 roku (czwartek) o godz. 17.00.

• Organizatorami spotkania są: NZOZ Intermed Sp. z o. o. a także Stowarzyszenie Amazonek „Ewa” z Gryfina.

• Wykład poprzedzony będzie akcją prozdrowotną zorganizowaną przez Stowarzyszenie Amazonek „Ewa” we współpracy z naszą przychodnią.

• Akcja pod nazwą ”Być Zdrową” kierowana jest do kobiet w wieku 20-49 lat. Inicjatywę stowarzyszenia wspiera wiceburmistrz Paweł Nikitiński i Urząd Miasta i Gminy Gryfino. Panie będą mogły bezpłatnie skorzystać z pakietu badań: USG tarczycy, USG piersi oraz USG jamy brzusznej.

O akcji mówi Ewa Olejarz ze Stowarzyszenia Amazonek „Ewa”: Zainicjowałyśmy te badania, kierując je specjalnie do młodych kobiet, które nie są objęte żadnym programem NFZ. A niestety choroba nowotworowa nie patrzy na wiek i nierzadko bywa, że młode dziewczyny również się z nią borykają. Badania, które będzie można zrobić, mieszczą się w ramach profilaktyki raka piersi, raka jajników czy raka szyjki macicy. Polecam także spotkanie z prof. Lubińskim, które tego dnia, czyli w czwartek 28 czerwca, o godzinie 17.00, odbędzie się w Klubie Nauczyciela przy ul. Kościuszki 17. To już trzeci wykład profesora w naszym mieście. Będzie mowa o profilaktyce nowotworowej, nowoczesnym leczeniu, a także mikroelementach – ich braku i nadmiarze, które mogą być zgubne w skutkach dla naszego zdrowia.

Partnerzy

Nagrody i certyfikaty

NZOZ Intermed

Newsletter

Zapisz się. Będziesz na bieżąco informowany o wszystkich naszych nowościach. Wpisując adres email, akceptujesz politykę ochrony danych osobowych

Proszę zapoznać się z naszą Polityką prywatności oraz Ochroną danych osobowych.

ZAMKNIJ