Wyszukiwarka
plenderu
  • Gryfino / tel. 91 416 20 41, 91 469 06 64
  • Ińsko / tel.91 562 30 16
  • Łobez / tel. 91 852 42 91
  • Resko / tel. 91 852 42 92

Rejestracja

ON-LINE

Treść główna

Szanowni Pacjenci, 23 listopada serdecznie zapraszamy na pierwszy wykład w ramach  V edycji Szkoły Cukrzycy.

Szkoła Cukrzycy to program edukacyjny adresowany do pacjentów chorych na cukrzycę, a także ich rodzin oraz wszystkich zainteresowanych wiedzą na temat tej groźnej choroby. Program ten został opracowany przez dr Andrzeja Paciorkowskiego, specjalistę  chorób wewnętrznych i diabetologii, pod merytorycznym patronatem Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych i Diabetologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Organizatorem zajęć jest NZOZ INTERMED Sp. z o.o. przy współudziale Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.
Wykłady poprowadzi dr Elżbieta Szokaluk, specjalista chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej.

• Zajęcia w ramach Szkoły Cukrzycy są bezpłatne.

Można uczestniczyć w dowolnej liczbie wykładów, które będą odbywać się raz w miesiącu od listopada 2017r. do czerwca 2018 r.

• Zapewniamy materiały edukacyjne dla uczestników.

Warto przyjść i poświęcić swój wolny czas na edukację , która jest ważnym elementem walki z cukrzycą. Warto wiedzieć możliwie najwięcej o tej podstępnej chorobie.

Na inaugurację i pierwszy wykład zapraszamy 23 listopada o godz. 17.00  do naszej Przychodni w Gryfinie, przy ul. Niepodległości 28, sala 216, II p.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Korzystając z okazji chcemy Państwu przedstawić krótką relację z Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia Cukrzycy, które miały miejsce 21 października 2017 r. w Nowogardzie.
W ich trakcie przedstawicielki naszej Przychodni dr Marzena Kargul i dr Elżbieta Szokaluk zostały odznaczone statuetkami w podziękowaniu za włożoną pracę i serce w prowadzeniu Szkoły Cukrzycy w Nowogardzie i w Gryfinie.

Poniżej przedstawimy nagrodę, którą wręczono dr Marzenie Kargul.

Cała uroczytość miała ciekawą oprawę urozmaiconą wspaniałymi występami artystycznymi.  
Po oficjalnym rozpoczęciu obchodów przez organizatora, prezesa Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Województwa Zachodniopomorskiego – Eugeniusza Tworka i przemowach zaproszonych gości m.in.: prezesa Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków – Anny Śliwińskiej, wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego – Zygmunta Dziewgucia, a także starosty pow. goleniowskiego – Tomasza Kulinicza i burmistrza Nowogardu – Roberta Czapli odbyły się wręczenia honorowych odznak, przyznanych przez Główny Zarząd PSD i odznaczeń oraz dyplomów z podziękowaniami dla osób i instytucji wspierających działania diabetyków.

Po kliknięciu TUTAJ - można zapoznać się z relacją z przebiegu całości imprezy, w której również uczestniczyliśmy.
Zapraszamy!

 

Partnerzy

Nagrody i certyfikaty

NZOZ Intermed

Newsletter

Zapisz się. Będziesz na bieżąco informowany o wszystkich naszych nowościach. Wpisując adres email, akceptujesz politykę ochrony danych osobowych

Proszę zapoznać się z naszą Polityką prywatności oraz Ochroną danych osobowych.

ZAMKNIJ