Centrum Zdrowia Fresenius

Gryfino / Ińsko / Łobez / Resko

Aktualności

 Grafika dotycząca Dnia Pielęgniarek 2016

W sobotę 21 maja w Gryfinie odbyły się uroczystości związane z Międzynarodowym Dniem Pielęgniarek i Położnych. Organizatorem imprezy była pielęgniarka Pani Edyta Molasy-Malinowska.  Obchody rozpoczęły się o godzinie 10.30 w Gryfińskim Domu kultury.
W uroczystości, uczestniczyli przedstawiciele naszej przychodni prezes NZOZ Intermed  Jacek Kargul i Panie pielęgniarki. Wśród zaproszonych gości obecni byli również Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino Mieczysław Sawaryn, Starosta Gryfiński Wojciech Konarski, Radna Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego Ewa Dudar i przedstawicielki Szczecińskich Izb Pielęgniarskich.
Uroczystość uświetnił Chór Szczecińskiej Izby Pielęgniarek i Położnych, a także spektakl Gryfińskiego Teatru Eliksir.
Podczas obchodów podziękowano Paniom pielęgniarkom i położnym pracującym na terenie Gminy Gryfino za długoletnią pracę zawodową, pełne zaangażowanie, sumienność i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków.

Specjalne podziękowania za okazaną pomoc w organizacji gryfińskich obchodów Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych otrzymał reprezentujący NZOZ Intermed Prezes Zarządu Jacek Kargul.

podziękowania za pomoc w organizacji obchodów Międzynarodowego Dnia Pięlegniarki i Położnej

Proszę zapoznać się z naszą Polityką prywatności oraz Ochroną danych osobowych.

ZAMKNIJ